Może dam rade przemalować dekory na biało, zmienię uchwyty i będzie prawie tak ładnie jak tutaj?:)Nie pamiętam skąd ta inspiracja, autora przepraszam ale to zdjęcie dało mi nadzieję!
Poczyniłam pewne przygotowania:) zmieniłam kolory na beżowe: dywan, ręczniki, lniana poduszka LOVE z empiku. Planuje obszyć jesienią siedziska na beżowo, kupiłam piękny len:) A pózniej powolutku pozbęde sie szafki pod umywalkę, kupię hemnes i będzie dobrze(chyba:)
Poduszką sie mogę pochwalić, zdjęć łazienki z beżami jeszcze nie mam, muszę posprzątać do sesji:)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz