Popularne posty

sobota, 23 sierpnia 2014

A gdyby moja łazienka gościnna wyglądała tak?

Może dam rade przemalować dekory na biało, zmienię uchwyty i będzie prawie tak ładnie jak tutaj?:)Nie pamiętam skąd ta inspiracja, autora przepraszam ale to zdjęcie dało mi nadzieję!



Poczyniłam pewne przygotowania:) zmieniłam kolory na beżowe: dywan, ręczniki, lniana poduszka LOVE z empiku. Planuje obszyć jesienią siedziska na beżowo, kupiłam piękny len:) A pózniej powolutku pozbęde sie szafki pod umywalkę, kupię hemnes i będzie dobrze(chyba:)

Poduszką sie mogę pochwalić, zdjęć łazienki z beżami jeszcze nie mam, muszę posprzątać do sesji:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz