Popularne posty

sobota, 23 sierpnia 2014

Coś z mojej filmoteki

Znalazłam na necie mieszkania w moim guście, czyli nietykalna biel, czerwień, szarość.Od czerwieni już odchodze w moim mieszkaniu ale zostało mi tak dużo czerwonych dodatków, że przekazuję je na mieszkanie pod wynajem:) Poniżej mieszkanko inspiracje z design&style. Pewnie w kolejnym mieszkaniu też zagości nieco czerwieni...




Tutaj z kolei nieśmiertelne połączenie czerni i bieli + drewno które wszystko ociepla, przełamuje sterylność. Wyżej nowoczesna kuchnia, poniżej typowo skandynawska.





I jeszcze do wyboru ponadczasowa szarość...Ukochana, nieprzemijająca szarość!



I przytulny kącik relaksacyjny...
 


Miło popatrzeć, prawda?:)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz