Popularne posty

piątek, 1 maja 2015

Tapeta w pasy w pokoju dziennym

Lepiej, gorzej? Inaczej...Postanowiłam przetestować tapetę u siebie. Efekt jest jaki jest. Mama twierdzi,że przyciemniłam i zmniejszyłam  pokój... Ale na widok cegły rok temu powiedziała to samo więc chyba kwestia przyzwyczajenia do tej bieli mojej wszechobecnej. A ja w sumie nie wiem, kleiłam sama więc padam! Fotki z telefonu na szybko

Było BIAŁO


A teraz ścianka jest w PASY




Chyba jest ciekawiej prawda? Pozdrawiam:)

7 komentarzy:

  1. O niebo lepiej !!!
    Narobiłaś mi ochoty bo jest extra :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki wielkie za komentarz:) Myśle, czy nie powiesić teraz okrągłego lustra na tle pasów? W sumie tapeta za grosze na allu płaciłam 38,40zł za rolke, klejem smaruje się tylko ścianę więc można się pobawić i nie będzie szkoda zdjąć gdy sie znudzi:) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajnie, dodało pazura temu kącikowi. Też lubię pasy więc jestem za, ja tylko je maluję, bo jakoś boję sie tapet, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  4. Dzięki za odwiedziny:) Powiem Ci tapet nie trzeba sie bać! Zawsze kupuje tapety winylowe na fizelinie i już sprawdziłam wiele razy zdejmuje się je jednym ruchem na sucho a następnie ścianę normalnie gruntuje i maluje. Ja kupiłam tutaj:
    http://allegro.pl/tapeta-kratka-pasy-modne-tapety-elegance-as-i5290194942.html
    Natomiast z malowaniem pasków na ścianie mam niezbyt dobre doświadczenia...bywa,że taśma odrywa za dużo farby po bokach i trzeba się nieźle napracować żeby to wyglądało przyzwoicie.Może to kwestia farby lateksowej? A Ty jakiej farby używasz do malowanie pasków?
    Omijam z daleka tapety papierowe, są cienkie widać każdy defekt ściany a przy zdejmowaniu masakra! U synka w pokoju miałam taką kiedyś, zdzierałam 2 dni na mokro...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak słyszałam o tych tapetach ale mimo wszystko ... ale kto wie może kiedyś spróbuję. Na rodzaj farby nie zwracam uwagi, paski wychodzą nie najgorzej, pozdrawiam

      Usuń